ДПА

ТОМАШПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ,  СПОРТУ,  КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Великорусавська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів

від     2021  року                 с. Велика  Русава                                    №

«Про  підсумки  вивчення  орієнтиру

«Ціннісне  ставлення  до  суспільства  і  держави»

Відповідно  до  річного  плану  роботи  школи  у  березні –  травні  2021 року  вивчався  напрямок  орієнтирів  «Ціннісне  ставлення  до  суспільства  і  держави»

З  цього  питання  проводиться  належна  робота  у  двох  напрямках:  просвітницькому  і  профілактичному.  У  просвітницькій  роботі  допомагає  учитель  історії  Родін П.Г.

У  1 – 4  класах  проведено  години  спілкування :  «Державні  символи  України»,  «І  синє  небо,  і  жовте  колосся»,  «Традиції  моєї  родини»,  «Є  пам'ять,  якій  не  буде  кінця».

У  5 – 11  класах  проведено  години  спілкування  «Історія  Державного  прапора»,  «Творення  нашої  незалежності»,  «Збережемо  наш  скарб -  рідну мову»,  «Будь  милосердним  до  інвалідів»,  «Ми  за  здоровий  спосіб  життя» ,  виставка  літератури ,  присвячена  річниці  незалежності  України,  конкурс  малюнків,присвячений  29  річниці  незалежності,  виставка  квітів,  присвячена  29  річниці  незалежності  України,,  конкурс  творчих  робіт  «Моя вишиванка» ,  флешмоб,  присвячений  Дню вишиванки,  флешмоб,  присвячений  Дню української  хустки,  тематична  лінійка,  присвячена  Дню партизанської  слави,  виховний  захід  «Козацькому роду  нема  переводу»,  виховний  захід  «Ми  нащадки  козацької  слави»,  бесіди,  години  спілкування  на  правову  тематику,  розучування колядок,  щедрівок,  тематична  лінійка  до  Дня  Соборності  України,  виховний  захід  «Традиції  моєї  родини»,  тематична  лінійка,  присвячена  визволенню Томашпільщини  від  німецьких  загарбників,  виховний  захід  «Мова  моя  солов’їна»,  години  спілкування  про  здоровий  спосіб  життя,  виховний  захід  «Подорожуємо  Україною»,  виховний  захід  «Від  минувшини  до  сьогодення»,  тематична  лінійка  «Дзвони  Чорнобиля»,  виготовлено  стенд  «Державна  символіка»,  в кожному  класі є  куточок  державної  символіки .

Але  є  у  цій  роботі  і  ряд  недоліків:  учні  не  завжди  виконують  Гімн,  не

всі  класні  керівники  приділяють  належну  увагу  патріотичному  вихованню.

Виходячи  з  цього,

наказую:

1. Визнати   роботу  з  «Ціннісного  ставлення  до  суспільства  і  держави»  задовільною.
  2. У  наступному  навчальному  році  продовжувати  роботу  з   «  Ціннісного  ставлення  до  суспільства  і  держави»
  3. Виховувати  в  учнів  любов  до  України.
  4. Контроль  за  виконання  цього  наказу  покласти  на  ЗДВР  Коваль  Л.П.

Директор  школи                                             І.В. Горобець

Л.П. Коваль
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.