Всього 11 чоловік

Перспективний графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021 рік

Дата: 13 червня 2021 о 13:35, Оновлено 20 липня 2021 о 10:42

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

ТОМАШПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Великорусавська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів

Тел..:  (04348)4-77-33,  e-mail: school_2011@ukr.net

НАКАЗ
     від 03.01.2020 року                 с. Велика  Русава                                    №  1 к-тм

Про відрядження педагогічних працівників

для підвищення кваліфікації  до КВНЗ “ ВАНО ”

На виконання  наказу відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської ОТГ від 02.01.2020  року № 1

Н А К А З У Ю:

1. Відрядити до Вінницького  КВНЗ “ Вінницька  академія  неперервної  освіти ”  для підвищення кваліфікації:

1.1. Учителів фізичної культури (спеціалісти першої категорії) Свирида  Олександра  Григоровича - 12.01-15.01. (дистанційна)

1.2. Учителі початкових класів (четверті класи в 2020/2021 н.р., за базовою типовою програмою МОН) Настечину  Оксану Петрівну -  19.01-22.01 (дистанційна),

1.3. Учителів початкових класів НУШ (другі класи 2021/2022 н.р.,  які пройшли навчання за базовою типовою програмою МОН)  Швець  Людмилу  Анатоліївну –  26.01-29.01 (дистанційна)

1.4. Моделювання індивідуальної програми розвитку для дитини з особливими освітніми потребами Кушнір Степанію Дмитрівну – 12.04-15.04 (дистанційна).

1.5. Практичних психологів  Луцишену Наталію  Анатоліївну  - 09.02-12.02 (дистанційна)

1.6. Учителів математики закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої категорії) Любар Світлану Андріївну – 23.02-26.02 (дистанційна).

1.7. Заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (зі стажем роботи понад 5 років)  Любара  Олеся  Івановича –  09.03-12.03  (дистанційна)

1.8. Заступників директорів з виховної роботи (зі стажем роботи понад  5 років) Коваль  Лідію Петрівну 30.03-02.04 (дистанційна).

1.9. Учителів музичного мистецтва (вчителі-методисти, старші вчителі, спеціалісти вищої категорії)Швеця  Віктора  Станіславовича – 06.04-09.04 (очна).

2.0. Учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (учителі-методисти, старші вчителі, спеціалісти вищої категорії)Горобця  Івана  Васильовича – 01.06-04.06 (очна).

2.1. Учителів початкових класів НУШ (треті класи 2021/2022 н.р., за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл) Галковську  Олену  Іванівну – 01.06-04.06  школа (дистанційна)

2.2. Учителів захисту України (чол.)  Родіна  Петра  Григоровича  - 25.08-28.08 (очна)

2.3. Учителів початкових класів НУШ (четверті класи 2021/2022 н.р., за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл)  Хом’як  Тетяну Григорівну – 14.09-17.09 (дистанційна).

2.4. Учителів фізики та астрономії (вчителі-методисти, старші вчителі, спеціалісти вищої категорії) Мацьківу Наталію Іванівну –  02.11-05.11 (дистанційна).

2.5. Учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (учителі-методисти, старші вчителі, спеціалісти вищої категорії) Мацьківа Олега Григоровича – 16.11-19.11  (очна).

2.6. Педагогів-організаторів (які проходять курси вперше та за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра)  Сірук А.С. – 30.11-03.12 (очна).

2.7.Учителів географії (вчителі-методисти, старші вчителі, спеціалісти вищої, першої категорій)Томко  Юлію  Миколаївну –  30.11-03.12 (дистанційна)

2.8. Вихователі груп продовженого дня (які проходять курси вперше, спеціалісти  та за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра)  Горобець  Валентину  Миколаївну –    07.12-10.12 (дистанційна).

1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Любара О.І.

Директор школи                         І.В.Горобець

О.І.Галковська__________    ____________

Т.Г.Хомяк      __________    ____________

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.